sobota, maja 06, 2006

Zamiast Wstępu

Zamiast wstępu


Witam, chciałem Wam przedstawić moje najnowsze dziecko - Poradnik Muonline. Jest to poradnik przeznaczony tylko dla serwerów globalnych muonline ( wigle , maya ) to jest muonline.com, bądź serwerów o identycznych ustawieniach. Być może ten poradnik będzie się sprawdzał też na prywatnych serwerach muonline, jednak ja nigdy nie grałem na poważnie na takowych i nie zamierzam w najbliższej przyszłości.


Co tutaj znajdziesz?


Stawiam na to, abyś w moim poradniku znalazł rzeczy, których nie ma na innych poradnikach muonline. Mu jest grą, w której to Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja postać, moje artykuły powinny być jedynie wskazówkami i sugestiami, po których przeczytaniu być może inaczej spojrzysz na swojego elfa, czy inną postać.

Mój poradnie jest wersji rozwojowej, to znaczy, że prawdopodobnie wchodząc tutaj za tydzień zobaczysz nowe artykuły. Jeśli znajdę coś ciekawego na necie, to również zamieszczę to tutaj z zaznaczeniem źródła.


Czego tutaj nie znajdziesz?


Nie znajdziesz tutaj kolejnej listy serwerów prywatnych muonline. Nie mam sumienia zachęcać ludzi do grania na tak niskim poziomie. Bo wtedy "gra nie ma sensu", "Nie wymaga myślenia", "Taktyka walki jest zerowa" ( cytaty ze Strony Aikiego ). Taktyka jest w muonline, wymaga myślenia i ma sens... przynajmniej na globalu, gdzie Pana Aikiego nie spotkałem. Tutaj się dowiesz o co na prawdę chodzi w muonline.

Na mojej stronie nie znajdziesz programów uznawanych za hacki, jednak znajdziesz programy typu minimizer, autobuff'y, boty czy też inne tego typu programy. Oczywiście "czystych" i z wiarygodnych źródeł. To od Ciebie powinna należeć decyzja czy będziesz ich używał czy nie.Czy możesz wykorzystać fragmenty z mojej strony na swojej super turbo nowej stronie o muonline? - Nie