sobota, maja 06, 2006

Muonline Allegrowicze

Na dzień dzisiejszy dział dotyczący MuOnline na allegro kwitnie. Blessy wahają się w okolicach 5-10zł za sztukę. Można kupić praktycznie wszystko, od chaosów po sety exc brass max. Ceny tych najdroższych setów sięgają nawet kilku tysięcy dolarów.

Czy warto?Zdarzało mi się sprzedawać na allegro różne rzeczy w mu... W zasadzie można by się zastanowić... kto jest gorszy, sprzedający czy kupujący na allegro? Czym się różni sprzedawanie od kupowania? Praktycznie niczym. Nie mam nic do ludzi kupujących na allegro, jednak...

Nie wolno zapominać, że MuOnline jest tylko grą internetową. Jeśli czujesz się niedowartościowany w grze, czujesz, że jesteś gorszy od innych przez to, że nie masz lepszego seta i chcesz kupić go za cięzkie prawdziwe pieniądze.. to chyba czas najwyższy, żeby przestać grać w mu i zapoznać się z działem "Uzależnienia od Mu".

Moim zdaniem nie wolno traktować tej gierki jako sposób na życie. Kiedyś wyczytałem na jakiejś mądrej stronie za granicą, że rodzice często dają pieniądze dzieciakom na itemki w gierce komputerowej, bo wolą, żeby siedziało przed komputerem, niż sięgnęło po narkotyki... Nie o to chodzi.

1 Comments:

Blogger GameAddiction said...

autorze poruszasz bardzo istotne kwestie! brawo

11:42 AM  

Prześlij komentarz

<< Home